Jesteś tutaj

Informacje

WYSYŁKA I DOSTAWA

Wszystkie przesyłki wysyłane są kurierem InPost. Wysyłki realizowane są we wszystkie dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 13:00. Zamówienia składane po upływie wyznaczonej godziny trafiają do realizacji następnego dnia. Wszystkie przesyłki są odpowiednio zabezpieczone – zapakowane tak, by chronić Twoje ubrania przed ewentualnymi uszkodzeniami w trakcie transportu
Zamówienia przygotowywane i dostarczane są w przeciągu 1-3 dni roboczych. Okres ten nie obowiązuje w przypadku produktów oznaczonych jako "Rezerwuj", których data realizacji jest umieszczona w opisie produktu.


 

ZWROTY I WYMIANY

Jeżeli w realizacji zamówienia coś poszło nie tak - produkty dotarły do Ciebie uszkodzone, inne niż te, które zostały zamówione albo źle dobrałeś rozmiar, czy nie trafiłeś z prezentem lub po prostu nie jesteś zadowolony z zakupy –  w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki możesz dokonać zwrotu lub wymiany.
Zwracane produkty nie mogą nosić śladów użytkowania oraz muszą być odesłane wraz z otrzymanym rachunkiem za zakup. Koszt odesłania pokrywa Klient, a zwrot pieniędzy na konto następuje w terminie 14 dni od otrzymania przesyłki. Formularz zwrotu, który prosimy wydrukować, wypełnić oraz dołączyć do odsyłanego produktu znajduje się TUTAJ.

 

PŁATNOŚĆ

Wpłaty na produkty można dokonywać wybierając jedną z 5 dostępnych opcji:
- przelewy24

- Tpay (transferuj.pl)
- PayPal
- zwykły przelew bankowy
- gotówka (w przypadku odbioru osobistego, pobrania)

 

KOLORY, ZDJĘCIA I ROZMIARY

Staramy się z jak największą dokładnością przedstawiać rzeczywiste kolory naszych ubrań i innych produktów, które sprzedajemy. Minimalne różnice w odbiorze kolorów mogą wynikać z indywidualnych ustawień kolorów na Waszych monitorach. Zdjęcia pojawiające się na naszej stronie są własnością ESCOLI. Posiadamy do nich pełne prawo autorskie i z tego tytułu nie zgadzamy się na ich kopiowanie bez naszej wiedzy i zgody.

Firma Escoli oferuje bogaty i różnorodny zestaw towarów – spełniający oczekiwania nawet najbardziej wymagających. W trosce o uniknięcie przy dokonywaniu zakupów wyboru nieprawidłowego rozmiaru sugerujemy kierować się tabelą rozmiarów, znajdującą się przy każdym produkcie. Odzież mierzona jest na płasko, więc aby otrzymać odwód należy daną wartość pomnożyć 2x (przy zachowaniu tolerancji +/- 2 cm). Wystarczy, że zmierzycie ulubione ubranie ze swojej szafy i porównacie jego wymiary z tabelą przy wybranym produkcie.

Dumny z pochodzenia


DUMNY Z POCHODZENIA to nowa, polska marka odzieżowa.
To idealne rozwiązanie dla wszystkich sportowców - zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów.

Zapisz się do newslettera!